ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Що робили майбутні офіцери-культурологи та офіцери з МПЗ на полігоні?

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Березня 2021, 9:09 12

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що на Львівщині, розпочався польовий вихід курсантів Інституту морально-психологічного забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Ані снігові замети, ані завчасна відлига не завадили вихованцям видового військового вишу перевірити свої теоретичні знання на практиці.

Майбутні офіцери відточують військову майстерність на різних ділянках полігона, в умовах, наближених до бойових, з використанням засобів імітації. З ними, зокрема, проводять заняття з тактики, вогневої підготовки, вибухової справи, військової топографії, водіння бойових машин, інженерної підготовки.

Окрім того, майбутні офіцери – культурологи та з морально-психологічного забезпечення – відшліфовують фахову майстерність за професійними напрямками, вивчають експлуатацію технічних засобів пропаганди, проходять курс антистресової підготовки особового складу.

Інтенсивний польовий вишкіл для майже трьохсот курсантів Інституту морально-психологічного забезпечення триватиме ще два тижні.

– За цей час плануємо перевірити ефективність курсу формування та розвитку лідерських якостей у майбутніх офіцерів, розробленого на основі нещодавно впровадженої Доктрини розвитку військового лідерства, – розповів начальник кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ полковник Олександр Капінус.

Фото пресслужба Національної академії

9
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини