ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Питання гуманітарного розмінування та мінної безпеки обговорили в районі ООС представники Міноборони та посли іноземних держав

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Березня 2021, 11:33

Заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський, глави дипломатичних установ Королівства Норвегії, Королівства Швеції, Словацької Республіки, Республіки Хорватія, Республіки Албанія та посол координатор ОБСЄ здійснили робочу поїздку до району проведення ООС на території Донецької та Луганської областей.

Головна мета візиту європейських дипломатів у район проведення операції Об’єднаних сил — підтримка України у виконанні заходів гуманітарного розмінування та мінної безпеки.

Під час візиту посли ознайомилися з роботою одного з підрозділів Державної спеціальної служби транспорту України зі складу ООС, який здійснює розмінування інфраструктури та місцевості на території Донецької та Луганської областей.

— Міни не запитують про національність, вік чи соціальний статус. Вони несуть смерть однаково військовим і цивільним, які опинилися в районі бойових дій. Сьомий рік ця тема для України надзвичайно актуальна, оскільки терени окремих районів Донецької й Луганської областей — одні з найбільш забруднених мінами та боєприпасами у світі. Кожен знищений вибухонебезпечний предмет — це чиєсь врятоване життя, — зазначив Ігор Старобінський.

Також заступник Міністра оборони подякував іноземним дипломатам за підтримку нашої країни у сфері гуманітарного розмінування та поінформував, що саме завдяки друзям України вдалося імплементувати у вітчизняне законодавство таке поняття, як «гуманітарне розмінування». Ігор Старобінський наголосив, що Україна розвиває національні спроможності з протимінної діяльності та заручається підтримкою партнерів, щоб звільнити українську землю від мін і вибухонебезпечних залишків війни.

Міністерство оборони України

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform Новини