ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цього року воїни-зв’язківці отримають капітально відремонтований гуртожиток

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Березня 2021, 13:17 4

Близько 19,5 млн гривень — саме такою визначена вартість ремонтних робіт гуртожитку 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку, що на Полтавщині.

Дев’ятиповерхівка, де проживають курсанти військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, збудована понад сорок років тому. Колись сучасні комунікації та обладнання впродовж тривалої експлуатації, як то кажуть, «на всі сто» випрацювали свій ресурс, тому апгрейд гуртожитку визначений як пріоритет у відновленні казармово-житлового фонду гарнізону.

— А для курсантів-зв’язківців комфортні соціально-побутові умови — це і домашній затишок, і додаткова позитивна мотивація у навчанні, — розповів начальник коледжу полковник Кирило Злобін. — Крім того, це певний крок до рівня сучасних європейських стандартів, зокрема в сенсі гендерної політики, адже щороку дедалі більше дівчат вступає до військових вишів і коледжів. У цьому сенсі умови проживання є візитівкою навчального закладу.

— Серед чотирьох компаній — заявників на виконання робіт — тендер виграло полтавське ТОВ «Технобуд – Україна», яке має багаторічний досвід відновлення об’єктів соціально-побутової й культурної сфери. На рахунку підприємства 50 виграних тендерів і 46 укладених договорів на виконання будівельних робіт, — повідомили у КЕВ міста Полтава Центрального управління інженерно-інфраструктурного забезпечення (ЦУІІЗ) Командування Сил логістики ЗС України.

До переліку будівельних робіт входять ремонт покрівлі, заміна електропроводки, системи вентиляції, водо- і теплопостачання, встановлення пластикових вікон і дверей, протипожежної сигналізації та блискавкозахисту. Завдяки використанню сучасних технологій і матеріалів суттєво оновлять житлові кімнати, побутові й господарчі приміщення.

На першому етапі реконструкції будівельники замінили дерев’яні вікна на пластикові, провели нову електропроводку і приступили до ремонту внутрішніх приміщень.

Курсанти Військового коледжу отримали в тимчасове користування казармові приміщення 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку, навчальний процес у закладі триває за встановленим планом.

Фото автора

28

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram