ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Затверджено довідник для вступників до вищих військових навчальних закладів у 2021 році

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2021, 16:45

Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак затвердив Довідник вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (ВВНЗ та ВНП ЗВО. – Ред.) у 2021 році.

Довідник – це своєрідний дороговказ для охочих вступити до військового вишу. У ньому зібрана вся необхідна інформація щодо порядку відбору вступників усіх категорій, процедури проведення конкурсу і зарахування до ВВНЗ та ВНП ЗВО відповідно до вимог чинного законодавства. Крім того, для зручності абітурієнтів наведено вичерпний перелік військових навчальних закладів, які належать до сфери управління Міністерства оборони України, − прокоментував директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Мірненко.

За його словами, довідник буде корисний також для керівного складу та фахівців органів військового управління, ВВНЗ та ВНП ЗВО у питаннях організації відбору та проведення вступних випробувань.

Нагадаємо: довідник містить порядок проведення відбору вступників з числа цивільної молоді та випускників військових (військово-морських) ліцеїв і ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, порядок проведення відбору вступників з-поміж військовослужбовців рядового, сержантського (старшинського) складу та порядок проведення конкурсу і зарахування до ВВНЗ та ВНП ЗВО.

Довідник вступнику-2021 розробили фахівці Департаменту військової освіти і науки МОУ, він незабаром з’явиться на сайті Міністерства оборони України в розділі «Військова освіта та наука».

7
2

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook