ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранка Валерія Бурлакова стала першою володаркою особливої відзнаки премії Women in Arts – 2021

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Березня 2021, 17:20

Журналістка, ветеранка війни на Сході Валерія Бурлакова отримала відзнаку за книгу «Життя P.S.», що є своєрідним щоденником з листами до загиблого нареченого.

— Вручення особливої відзнаки премії Women in Arts – 2021 ветеранці та журналістці Валерії Бурлаковій  відзначає силу мистецького таланту, який допомагає осмислити воєнний досвід і тамувати біль втрати. Для мене Валерія уособлює розумну й небайдужу Україну, її силу, талант і відданість. Вона на власному прикладі доводить, що не існує жіночих чи чоловічих справ, хоч про що б ішлося — від командування мінометним розрахунком до написання книжки, — привітав переможницю Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

На початку російсько-української війни Валерія була волонтеркою, пізніше служила у Збройних Силах України. Після того, як у 2016 році під час виконання бойового завдання загинув її наречений, вона сублімувала весь біль від втрати у своєрідний щоденник — книжку «Життя P.S.». Це, фактично, листи до коханого з першого дня, як його не стало. У 2020 році цю книгу драматизували. Прем’єра п’єси за співавторства Валерії відбулася у Львові на сцені театру імені Марії Заньковецької, повідомляє Укрінформ.

Довідково. Премія Women in Arts заснована у 2019 році Українським інститутом та органом з координації системи ООН у питаннях гендерної рівності ООН Жінки.

Цього року засновники додали до семи основних категорій премії особливу відзнаку. Нею нагороджуватимуть жінок, які не є професійними мисткинями, але зробили важливий внесок в українську культуру. Переможницю визначає голосування наглядової ради поза загальним конкурсом премії.

Читайте нас у Facebook