ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Визначені розміри грошового забезпечення військовослужбовців у 2021 році

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Лютого 2021, 11:36

Щорічно відповідно до телеграми Міністра оборони, у межах наявного фінансового ресурсу, визначаються розміри премій для військовослужбовців, надбавки за особливості проходження служби в мінімальному розмірі та виплати окремим категоріям військовослужбовців.

Цьогоріч відбулося підвищення розміру надбавки за службу в Силах спеціальних операцій ЗСУ, одноразової грошової допомоги військовослужбовцям після укладення ними першого контракту, проведення грошових виплат резервістам за весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві та грошового забезпечення  військовозобов’язаним, які на день призову не працюють (за весь період зборів). Саме ці виплати залежать від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 січня 2021 року становить 2270 гривень.

Натомість розміри надбавки за особливості проходження служби та щомісячних премій за відповідними тарифними розрядами залишилися на торішньому рівні.

Що стосується окладів за військовим званням, посадових окладів, надбавки за вислугу років, інших щомісячних та одноразових додаткових видів грошового забезпечення, то їх розміри визначені в урядовій постанові від 30 серпня 2017 року № 704. Документом зафіксовано прив’язку до прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01 січня 2018 року – 1762 гривні. До слова, саме ці виплати і становлять левову частку грошового забезпечення військовослужбовців.

Розмір та порядок виплат матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових питань буде визначений у наказі Міноборони «Про бюджетну політику на 2021 рік», що готується до підписання.

12
33

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook