ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нові зимові берці військові випробовують за екстремальних погодних умов

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Лютого 2021, 17:17

Під час першого міжнародного Союзницького військового зимового походу під назвою «Загартовані війною», що наразі триває на Закарпатті,  військовослужбовці Збройних Сил України випробували на собі новий зразок зимового взуття. Зокрема, офіцер оперативного командування «Північ» та представник Сил спеціальних операцій протестували новинку під час семигодинного сходження на найвищу точку України, гору Говерла.

Як повідомив підполковник Володимир Василенко, на перших етапах підйому на вершину берці досить добре себе зарекомендували.

— Їх досить зручно взувати, вони теплі та мають деякі позитивні зміни у зовнішньому вигляді, — розповів офіцер оперативного командування «Північ» Володимир Василенко. — З переваг варто відзначити осучаснений дизайн, є хорша теплоізоляція, дещо нова форма взуттєвої колодки та клапана. Разом з тим є деякі зауваження до виробу і сподіваюсь, що вони одразу будуть опрацьовані компанією-виробником.

Зі свого боку  офіцер ССО Ігор додав, що для звичайної зимової пори вони добре підходять, проте для надскладних зимових кліматичних умов та гірської місцевості потрібні доопрацювання.

— Можливо, не зайвим буде вказати розробникам, щоб вони продовжували проєктувати черевики саме для підрозділів гірсько-штурмових військ. Адже ці черевики, що ми випробовували, не призначені для подолання гір, — сказав офіцер Сил спецоперацій. — Проте, на мою думку, переважно, нові черевики зарекомендували себе позитивно.

Вже після завершення зимового походу військові передадуть свої зауваження та пропозиції безпосередньо до Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ.

Фото автора

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram