ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Доба в ООС: 13 порушень режиму «тиші», загинули двоє українських військових, четверо поранені

Новини
7 Лютого 2021, 7:38
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Протягом минулої доби, 6 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано тринадцять порушень режиму припинення вогню. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», в передмісті Красногорівки, збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь в бік українських позицій з міномета 120-го калібру та станкових протитанкових гранатометів. Неподалік населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї, окупанти кілька разів відкривали вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Поблизу Пісків російсько-окупаційні війська неодноразово вели прицільний вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї. Внаслідок обстрілу отримав вогнепальне поранення один український захисник. Воїна оперативно доправлено до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога.

На цьому ж напрямку, в районі населеного пункту Мар’їнка, троє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил підірвалися на невідомому вибуховому пристрої під час висування на позиції. Від отриманих поранень двоє захисників загинули, за життя третього боряться медики. Командування Об’єднаних сил висловлює глибокі й щирі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів, а пораненому військовослужбовцю бажає скорішого одужання. На місці події працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини з’ясовуються.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», поблизу населених пунктів Новозванівка та Південне, збройні формування Російської Федерації здійснили кілька прицільних пострілів по наших позиціях зі стрілецької зброї. Внаслідок ворожого обстрілу двоє українських воїнів отримали вогнепальні поранення. Військовослужбовців оперативно доправлено до лікувальних закладів, де їм надається необхідна медична допомога. Стан здоров’я захисників – задовільний.

Поблизу Луганського за допомогою ручного протитанкового гранатомета противник здійснив дистанційне мінування місцевості біля наших позицій мінами ПОМ-2.

Про дії російсько-окупаційних військ повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.


Ворог свідомо атакує цивільні об’єкти — Президент прокоментував ворожі удари по Україні
Ворог свідомо атакує цивільні об’єкти — Президент прокоментував ворожі удари по Україні

Росіяни атакували міста України ракетами та майже 160 дронами: є загиблі, поранені й пошкоджені цивільні об’єкти.

Росіяни шукають момент для прориву, але потрапляють у «м’ясорубку» дронів — Віктор Трегубов
Росіяни шукають момент для прориву, але потрапляють у «м’ясорубку» дронів — Віктор Трегубов

Російські танкісти, які намагаються атакувати українські позиції, потрапляють у зону щільних інженерних загороджень та насичення безпілотниками.

У Дніпрі затримали чоловіка який активував для ворога понад 1000 Starlink
У Дніпрі затримали чоловіка який активував для ворога понад 1000 Starlink

СБУ затримала у Дніпрі чоловіка, який на замовлення ворога організував масштабну схему незаконної верифікації систем «Старлінк».

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

RobotaUa Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

RobotaUa Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Інженер-механік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

WorkUa Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Медична сестра, анестезист

від 21000 до 50000 грн

Павлоград

ВМКЦ ЗР