ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем»

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Лютого 2021, 17:45

Відповідно до наказу Міністерства оборони України від 17.10.2017 № 535, у Збройних Силах України відбудеться Всеукраїнський конкурс військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем». Про це повідомляє пресслужба ГШ ЗСУ.

Конкурс проводиться з метою популяризація сучасної військово-патріотичної пісні та маршової музики, включення у репертуар військово-музичних колективів творів військово-патріотичної тематики, використання їх у повсякденній діяльності військ (сил).

Умови Конкурсу:

можуть брати участь аматорські та професійні автори, виконавці та творчі колективи;

до участі приймаються твори, написані та виконані виключно державною мовою.

Номінації Конкурсу:

сучасна військово-патріотична та авторська пісня;

гімн виду Збройних Сил України, роду військ, бригадна (полкова) пісня;

стройовий, похідний та зустрічний марш.

Кожна номінація має категорії «Аматори» та «Професіонали»:

до категорії «Аматори» належать непрофесійні (самодіяльні) виконавці або колективи;

до категорії «Професіонали» належать професійні музичні виконавці або колективи.

Конкурс проводиться в три тури:

I тур (квітень – червень) – на рівні військових частин (установ), військових навчальних закладів, оперативних (повітряних) командувань, видів Збройних Сил України та інших органів військового управління.

II тур (серпень – вересень) – вивчення складом Журі конкурсних творів та їхній відбір для участі у III турі.

III тур (жовтень) – присвячується Дню захисника України, оголошуються результати, проводиться нагородження переможців і призерів та відбувається гала-концерт учасників Конкурсу.

Заявки на участь у Конкурсі (зразок у додатку до наказу Міністерства оборони України від 17.10.2017 № 535) разом із конкурсними матеріалами (у форматах: аудіо-, відеозаписи, текстовий та нотний матеріали – на електронних носіях інформації типу CD (DVD), флеш-накопичувачах) можуть надсилатись як безпосередньо до Військово-музичного управління Збройних Сил України, так і за підпорядкованістю, або на електронну пошту:

[email protected]

Заявки приймаються до 30 червня включно.

Під час оцінювання конкурсних творів враховуються: відповідність вимогам жанру, оригінальність і новизна, художня цілісність, наявність авторських оркестровок та аранжувань.

Нагородження переможців Конкурсу здійснюється за кожною категорією у відповідній номінації шляхом вручення дипломів та цінних подарунків (грошових премій).

 

Читайте нас у Facebook