ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У «Десні» підбили підсумки діяльності представників операції UNIFIER та Литовської тренувальної місії НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Лютого 2021, 19:58 1

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили у 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого. Про це повідомляє Facebook-сторінка центру.

Під час спільного брифінгу іноземні ментори та керманичі підрозділів, де здійснюється партнерська співпраця, обговорили всі зауваження та пропозиції, підсумовуючи кількамісячну діяльність.

Представники ЗС Канади та Литви висловили свої висновки та спостереження, зроблені за час надання інструкторської допомоги «Десні» та запропонували й подальшу суцільну підтримку в формуванні нового підходу до підготовки військових фахівців української армії.

Командири частин, які безпосередньо щоденно співпрацюють з іноземними партнерами, також висловили свої побажання в поглибленні роботи та розширенні напрямків діяльності.

Наостанок, інструктори операції UNIFIER ЗС Канади на чолі з командиром місії Сарою Хір висловили бажання попрощатися із керівниками підрозділів, з якими працювали протягом ротації. Начальникам 169-го Навчального центру генерал-майору Віктору Ніколюку, 205-го Центру тактичної медицини підполковнику Олегу Вознюку та 197-го Центру підготовки сержантського складу Андрію Куриленку подарували традиційні канадські сувеніри. У відповідь команда 10-ї ротації операції UNIFIER отримала невеличкі подарунки із символікою підрозділів та український прапор, розписаний вручну.

Читайте нас в Telegram
Мітки: