ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Чернігівщині за тривогою розгорнули вузли зв’язку

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Лютого 2021, 15:41

На одному з полігонів поблизу Чернігова військові зв’язківці відточують  свої навички під час тактико-спеціального заняття.

— Це заняття проводять у складі батальйону зв’язку. Основне завдання — практичне відпрацювання всіх важливих складових. Це, зокрема, марш, оповіщення за тривогою, висування в район розгортання. Цей район може бути як новий, так і вже підготовлений, — зазначив начальник штабу — перший заступник командира батальйону зв’язку капітан Вадим Третильницький.

У подальшому кожен військовий виконує свої функціональні обов’язки.  Основне ж завдання для всіх — вчасне розгортання вузлів зв’язку та якісна робота каналів. Це як супутниковий, так і транкінговий зв’язок, який призначений безпосередньо для забезпечення голосової комунікації між великою кількістю рухомих абонентів за обмеженої кількості радіоканалів. Під час навчання в усіх мережах організовують і чергування.

— Такі тренування проводимо постійно. Із впевненістю можна сказати, що ми вкладаємося в усі визначені нормативи розгортання. Якщо раніше корегували свої дії, то наразі лише підвищуємо професійний рівень і працюємо над практичною складовою, – зазначив Вадим Третильницький.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування