ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Київський бронетанковий завод» передав ЗС України п’ять відремонтованих Т-72

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Лютого 2021, 11:19 15

Сьогодні, 24 лютого,  «Київський бронетанковий завод» передав Збройним Силам України чергову партію з п’яти одиниць відремонтованих танків Т-72. Підприємство «Укроборонпрому» модернізувало бойову техніку в рамках оборонного замовлення.

Передачу оновленої техніки здійснили генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв та директор «Київського бронетанкового заводу» Володимир Синявський.

― Сьогодні раніше терміну ми предали українському війську  п’ять одиниць  танків Т-72, які відремонтовані  в рамках ДОЗ. Крім того, ведуться роботи по передачі ще п’яти одиницях техніки, ― зазначив Юрій Гусєв та додав,  що головною задачею Концерну є  виконання оборонного державного замовлення і забезпечення Збройних Сил України  якісною технікою та озброєнням.

Як зазначив  директор ДП «Київський бронетанковий завод» Володимир Синявський, модернізація п’яти танків Т-72 тривала два місяці.

― Покращені його технічні характеристики, встановлено  більш потужніший двигун  ― 840  кінських сил, покращена ходова частина ― гусениця танка Т-80. Нині  машина  має змогу за рахунок комплексу 9К120 проводити стрільбу  керованою ракетою «Комбат» на прицільну дальність 4 км. Покращені оглядові прибори та  динамічний захист за рахунок системи «Ніж», ― повідомив Володимир Синявський.

Водночас, як повідомив Юрій Гусєв, наразі ДК «Укроборонпрому» чекає затвердження  державного оборонного замовлення  на 2021 рік.

― Ми сподіваємося, що в ДОЗ на 2021 рік будуть «Оплоти». По цілій низці тактико-технічних характеристик вони є одними з найкращих у світі. Про це, зокрема, говорять і наші партнери. Так, на виставці Ideks в Абу-Дабі під час переговорів ми говорили і про «Оплоти». І, безумовно, ці танки мають бути й у Збройних Силах, ― упевнений Юрій Гусєв.

Проте, за словами гендиректора Концерну, потребу в одному з найкращих танків у світі українському «Оплоті» для ЗСУ має визначати Генеральний штаб ЗСУ та Міноборони. А «Укроборонпром» готовий до його виконання.

― Наступного тижня ми презентуємо Прем’єр-міністру України, членам уряду, народним депутатам  концепцію створення  оборонно-промислового  індустріального парку  на базі «Київського  бронетанкового заводу». Ця концепція нині розробляється. І вона дозволить заводу отримати імпульс  та створити можливості  для розвитку інших підприємств, які сьогодні  працюють у столиці в рамках «Укроборонпрому»  і  ОПК, ― зазначив гендиректор Концерну.

21
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Озброєння та техніка, Події