ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові врятували цивільного мешканця під час пожежі в будинку на Луганщині

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Лютого 2021, 18:32

Військовослужбовці зі складу одного з підрозділів ОТУ «Північ» близько опівдня помітили дим, що здіймався над помешканням жителя села Борове, що на Луганщині.

Не гаючи часу військові кинулись до оселі, викликали пожежників, і підручними засобами почали гасити вогонь. Тріщало скло на вікнах, з дверей валив густий і чорний дим. Поки сержант Іван оповіщав сусідів, лейтенант Владислав вимкнув електрострум на лічильнику.

До будинку підбігла сусідка та проінформувала про те, що в хатині є хвора людина з фізичними вадами. Тоді офіцер кинувся всередину, де в суцільному диму знайшов чоловіка і витягнув його на вулицю. А за хвилин двадцять прибули місцеві пожежники, тож спільними зусиллями вогонь приборкали. Постраждалий зазнав незначних опіків рук та обличчя. Причиною пожежі стало елементарне нехтування правилами безпеки під час експлуатації пічного опалення.

— Ми щиро вдячні хлопцям за мужній вчинок, за порятунок нашого односельця, — схвильовано каже Віра Яківна, місцева жителька.

Командування ОТУ «Північ» планує відзначити військовослужбовців, які самовіддано гасили пожежу та врятували мирного мешканця.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook