ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львівських школах за участю журналістів АрміяInform проходять уроки гідності в пам’ять про героїв Небесної Сотні

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Лютого 2021, 14:08

В Україні тривають заходи в пам’ять про події на майдані Незалежності, під час яких ушановують героїв Небесної Сотні. Особливу увагу до пам’ятної дати приділено у навчальних закладах на Львівщині. Нині й до кінця тижня там проходитимуть поминальні дні, різноманітні виступи й уроки гідності. Активну участь у цих заходах беруть і журналісти нашого агентства. Зокрема за їхньою участю відбулося заняття у Львівському економічному ліцеї.

— У нас є традиція, що саме в ці дні до нас приходять військові та учасники Майдану, — розповіла заступник директора львівського ліцею Іванна Кутельмах. — Наші учні повинні знати історію українського державотворення, знати й пам’ятати героїчний подвиг своїх батьків, дідів і навіть випускників цього ліцею.

У рамках пам’ятних днів до шкіл і ліцеїв приходять добровольці, учасники Революції Гідності та військовослужбовці.

— Ми ні на мить не замислюємося над тим, чи потрібно військовим розповідати майбутньому поколінню про події на Майдані, окупацію Криму та війну на Донбасі, — звернувся до вихованців ліцею військовий журналіст полковник Тарас Грень. — Це наш обов’язок та своєрідне патріотичне виховання, завдяки якому ми будемо впевнені у процвітання незалежної України.

Під час уроків гідності військові демонструють дітям відеоролики про події на Донбасі, розповідають їм про героїчні вчинки у важких боях і роздають військово-патріотичну літературу.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram