ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На полігоні — як у сучасному міському мікрорайоні

Новини
21 Лютого 2021, 9:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

“Широколанівський” полігон готовий до прийому військовослужбовців окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ України.

Вперше, містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону “Широколанівський”, що збудоване за стандартами НАТО, прийме бійців для навчання та набуття бойового досвіду. Повідомляється на офіційній сторінці Командування Сухопутних військ ЗС України.

Це містечко створене за новими підходами, у ньому цілком автономна інфраструктура та враховано іноземний досвід, зокрема держав-членів НАТО.

Тож нині надсучасна база для проживання п’яти тисяч військовослужбовців з 11 казармами, одна з яких для жінок, чекає на армійців.

У світлій і просторій їдальні одночасно можуть споживати смачну їжу понад 2500 осіб. Крім того, на території табору розташований буфет з широковживаними продовольчими та промисловими товарами.

Також військовослужбовці зможуть проводити заняття на стройовому плацу, вдосталь займатися фізичною підготовкою на двох мініфутбольних полях, брати участь у змаганнях на майданчиках для волейболу та розім’яти м’язи на майданчику для силових тренажерів.

Окрім того, перебуваючи в табірному містечку, особовий склад матиме вільний доступ до Інтернету у визначений розпорядком дня час.


Полював на ЗРК та РЛС для «Лохматого»: в Одесі затримали коригувальника російських ударів
Полював на ЗРК та РЛС для «Лохматого»: в Одесі затримали коригувальника російських ударів

СБУ затримала коригувальника гру рф, який наводив ворожі удари по Силах оборони в Одесі.

«Це зло має бути переможене»: історія українця, який пережив російський полон
«Це зло має бути переможене»: історія українця, який пережив російський полон

56-річного Олега Котова затримали російські військові 23 квітня 2022 року в його будинку в селищі Козача Лопань на Харківщині.

Окупанти готували штурм на Вовчанському напрямку, проте Сили оборони зірвали атаку ще до її початку
Окупанти готували штурм на Вовчанському напрямку, проте Сили оборони зірвали атаку ще до її початку

Українські захисники зірвали підготовку російських окупаційних військ до нового штурму на Вовчанському напрямку.

Сили оборони уразили ворожі пункти управління, переправу та інші об’єкти противника — Генштаб ЗСУ
Сили оборони уразили ворожі пункти управління, переправу та інші об’єкти противника — Генштаб ЗСУ

У ніч на середу, 5 серпня, українські війська завдали ударів по низці важливих об’єктів противника на Запоріжжі, Донеччині та Курщині.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

WorkUa Водій кат. В, С

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

RobotaUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 23000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623