ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Закінчення війни залежить тільки від Путіна, але його мета – знищення держави Україна», – Олексій Данілов

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Лютого 2021, 10:44

Україна зобов’язана виграти війну, яку вже 7 років веде проти неї Російська Федерація, і неодмінно виграє її.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера». Цензор.НЕТ подає його спіч.

«Питання закінчення війни знаходиться в кабінеті одної особи, прізвище її – Володимир Путін. До того часу, поки ця людина не прийме рішення закінчити війну на території України, яку вони ведуть вже 7 років, ніякі домовленості ні з ким працювати не будуть. Крапка. І що б ми з вами тут не робили, що б ми з вами тут не збиралися, що б ми з вами тут не говорили, єдина людина, яка може закінчити війну – це Володимир Путін. І ви все це свідомо знаєте. Це знає весь світ.

Вони прийшли до нас. Ми їх сюди не кликали, вони нам тут не потрібні. Я вже неодноразово… Заберіться, будь ласка, звідси! Це наша земля! Йдіть до себе! У вас там скільки завгодно землі. Ідіть і займайтесь своєю.

Вони прийшли до нас. Вони захопили наш Крим, вони захопили частину Донецької та Луганської області, вони тут перекаламутили все. Вони знищили життя незрозумілої кількості людей-українців тут і продовжують це робити. Як на них впливати?

Дивіться, ми можемо скільки завгодно засідань проводити. Але якщо в голові чоловіка – присилати снайперські групи, які відпрацьовують на наших хлопцях свої “вміння”, після цього відправляються в Лівію, після цього відправляються в інші країни…»

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить