ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В районі ООС з саперами провели інструкторсько-методичне заняття з мінної безпеки

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Лютого 2021, 8:26 11

На території Донецької та Луганської областей питання мінної безпеки ще довгий час не втрачатиме своєї актуальності. Сьогодні ці дві області є беззаперечними лідерами щодо мінної «забрудненості» серед усіх країн Європи. Однак, поруч із цим створення мінних загороджень залишається ефективним засобом стримування сил противника на небезпечних напрямках. Про це повідомляє Пресцентр ООС.

Тому, як встановити мінні загородження і самому не стати жертвою їх руйнівної сили, власне, і було присвячене інструкторсько-методичне заняття, яке нещодавно пройшло на базі однієї з військових частин в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».

Заняття проводились з саперами штатних та позаштатних груп розмінування бригад. Під час заходу військові розглянули питання щодо порядку встановлення (зняття) мінно-вибухових загороджень, маркування мінно-вибухових загороджень, обладнання та утримання проходів в мінно-вибухових загородженнях, проведення інженерної розвідки маршрутів висування, ведення карт та формулярів мінно-вибухових загороджень, організації пропуску особового складу та техніки через проходи у мінно-вибухових загородженнях.

– Ми мали на меті довести до кожного військовослужбовця правила та порядок дій на замінованій місцевості, а також підвищити практичні навички особового складу, вдосконалити прийоми і способи виконання завдань на замінованій місцевості, – зазначив керівник заняття.

Крім того, військовослужбовцям нагадали види інженерних боєприпасів, які використовуються у Збройних Силах України,  їх будову та тактично-технічні характеристики, прийоми та способи мінування.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини