ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Лютого 2021, 12:28

Сьогодні з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності Одеса згадувала драматичні події, що відбувались у лютому 2014 року.

Біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, розташованому у сквері на проспекті Шевченка, зібралися сотні одеситів, зокрема представники державних установ, громадських організацій, військовослужбовці, ветерани російсько-української війни, духовенство, а також безпосередні учасники Революції Гідності.

Присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, а потім поклали квіти до пам’ятного знака. Дуже багато одеситів і мешканців області брали участь у подіях, які змінили історичний шлях України, відновили національну свідомість громадян. Герої Небесної Сотні, захищаючи право на вільне життя, стали прикладом жертовності та героїзму для всіх майбутніх поколінь українців.

Фото УІНП: Південь

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram