За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
У Києві 18 лютого відбулася Хода пам’яті на честь Героїв Небесної Сотні. Люди пройшли від Михайлівського монастиря, де знаходили прихисток учасники Революції гідності, до вулиці Інститутської.
До початку ходи священники Православної церкви України відслужили у Михайлівському Золотоверхому монастирі панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні.
Участь у ході пам’яті взяли близько 400 осіб. Серед них, зокрема, були родини загиблих Героїв Небесної Сотні, представники Національного музею Революції Гідності, Мінветеранів, ветерани АТО, учасники Революції Гідності.
До них також приєдналися і громадяни Білорусі, які приїхали вшанувати пам’ять свого земляка Михайла Жизневського, котрий загинув 22 січня 2014 року.
У руках люди тримали плакати з написами «Пам’ятаємо. Небесна Сотня. Герої не вмирають», «Майдан вимагає справедливості», квіти, лампадки, прапори України та «Правого сектору». Вигукували «Слава Україні!» та «Герої не вмирають!»
Учасники ходи пройшли Михайлівською площею, вулицею Трьохсвятительською, Європейською площею, Кріпосним провулком до вулиці Інститутської на алею Героїв Небесної Сотні. Акцію завершили покладанням квітів до стели з фотографіями загиблих і запаленням лампадок.
Як зазначили організатори заходу, у 2013–2014 роках Михайлівський собор став «прихистком мітингувальників, а в найгарячіші дні Революції Гідності перетворився на польовий госпіталь, і нині є знаковим місцем національного спротиву».
У період 18-20 лютого 2014 року в центрі Києва загинули близько ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні – були заарештовані та піддані тортурам.
Для припинення свавілля державних органів зранку 18 лютого 2014 року протестувальники організували ходу до Верховної Ради України, яка дістала назву «Мирний наступ». Громадяни вимагали від влади рішень для виходу з кризи і врегулювання ситуації в країні, насамперед обмеження повноважень президента України шляхом внесення змін до Конституції України. Правоохоронці, діючи за вказівками керівництва, спільно з «тітушками», грубо порушуючи чинне законодавство, застосовували надмірне насильство і використали вогнепальні набої та зброю, вчинивши жорстокий силовий розгін ходи.
Як наслідок, 18 лютого на вулицях Інститутській і Грушевського, Кріпосному провулку та в Маріїнському парку загинуло 23 людини, а 509 дістали тілесні ушкодження, з них 37 – тяжкі, 85 – середньої тяжкості.
@armyinformcomua
Контррозвідка Служби безпеки України затримала в Черкаській області агента російської фсб, який виявився переселенцем з Бахмута та активно допомагав ворогу готувати ракетно-дронові удари по регіону. Зловмисник не лише збирав координати військових об’єктів, а й планував інфільтруватися до місцевих органів влади.
Протягом 16-22 квітня противник суттєво зменшив кількість штурмових дій у зоні відповідальності тактичної групи «Вугледар» — 106 атак, проти 158 минулого тижня.
Його позивний — Sava. Його робочий інструмент — надійний винищувач МіГ-29, що ніколи не підводив. Його місія — оберігати українське небо та підтримувати побратимів на землі й морі. Безстрашний пілот 114-ї бригади тактичної авіації Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил ЗСУ ділиться думками про свою щоденну боротьбу, де ризик — невіддільна частина роботи.
З 21:30 22 квітня по 9:30 23 квітня противник атакував 134-ма ударними БПЛА та безпілотниками-імітаторами інших типів — райони пусків: Курськ, Брянськ, Орел, Приморсько-Ахтарськ — рф., Чауда, Гвардійське — Крим.
Бійці 47 окремої механізованої бригади вразили ворожий бронеавтомобіль З-СТС «Ахмат», квадроцикли й «буханки».
Звуки вибухів замість оплесків, камуфляж замість фрака, а замість концертних залів — бліндажі під Часовим Яром. Киянин Тоні, магістр-музикознавець, композитор та звукорежисер, влітку 2024 року змінив нотний стан на автомат, долучившись до 2 Інтернаціонального легіону оборони України.
від 20000 до 20000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
від 21000 до 120000 грн
Миколаїв
189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…