ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних Військ перевірив хід проведення занять з підготовки фахівців

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Лютого 2021, 19:12 8

Під час робочої поїздки генерал-полковник Олександр Сирський оглянув комплекс легководолазної підготовки, де курсанти-танкісти тренуються готувати бойову машину до подолання водних перешкод. Заняття тут проводяться в умовах, максимально наближених до реальних. Щоби не лише відпрацювати практичні уміння і навички, а й отримати належний психологічний гарт, що дозволить не панікувати в бойовій обстановці, – тут усе відбувається по-справжньому.

За першої необхідності досвідчені інструктори і присутній тут фельдшер готові надати кваліфіковану допомогу. Усі заходи безпеки під час тренувань на найвищому рівні.

Далі Командувач Сухопутних Військ оглянув Школу підготовки протиповітряної оборони. Цього дня військовослужбовці відпрацьовували переведення в бойове положення комплексу ПЗРК, ЗУ-23-2, «Тунгуски», контроль функціонування БМ «ОСА», виявлення та захоплення цілей, переведення в бойове та похідне положення БМ «Стріла».

Захоплення будівлі та зачищення приміщень, ведення бою в окопі – все це відбувалося у Школі піхотинця, де проходили заняття з вогневої та тактичної підготовки.

Особлива увага під час візиту була приділена випробуванням дослідних зразків універсальних колісних платформ “Отаман” та БТР-60М, які в майбутньому можуть надійти на озброєння до Сухопутних Військ Збройних Сил України. Командувач особисто протестував кожну із представлених машин.

На завершення, командувач Сухопутних Військ перевірив заняття з танковими екіпажами, які відпрацьовували вправи бойових стрільб з місця та з ходу. Заняття з танковими екіпажами відбуваються не лише вдень, а й вночі.

В ході поїздки генерал-полковник Олександр Сирський поспілкувався з інструкторсько-викладацьким складом та військовослужбовцями 169 Навчального центру «Десна» ім. князя Ярослава Мудрого. Вивчив запити та побажання особового складу та віддав вказівки щодо вирішення проблемних питань та покращення навчального процесу.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування