ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військові отримали сучасну обновку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2021, 18:57

На заміну «планшеткам» радянського зразка до Збройних Сил України почали надходити нові адміністративні сумки. Кореспондент АрміяInform ознайомився з новинкою та підготував її огляд.

Архаїчній і давно застарілій у всіх планах польовій сумці розробили гідну заміну. Новий військовий аксесуар має не лише сучасний вигляд, а й зручний функціонал.

Сумка виконана зі зносостійкої поліамідної тканини з камуфляжним малюнком ММ-14 («піксель»), що додає їй характерної армійської стильності.

Основне відділення сумки закривається кришкою-клапаном, що з внутрішнього боку має прозору кишеню для мапи.

Кришка-клапан закривається за допомогою двох пластикових фіксаторів типу «фастекс», розташованих знизу. На зовнішній частині клапана розміщена кишеня, яка має застібку-блискавку.

Внутрішня частина сумки має два основні відділення для розміщення блокнота, планшета чи паперів, а також додаткову м’яку кишеню для ноутбука. Тож вона вміщує все потрібне для роботи. Документ формату А4 можна помістити в будь-яке відділення без перегинань і скручувань.

Сумка має регульовану плечову лямку, яку в разі потреби можна заховати в додаткові бокові кишені.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що армійська новинка має достатню функціональність, місткість, добре продуману внутрішню та зовнішню організацію. А суворий, але привабливий армійський стиль робить її однаково доречною як у штабних коридорах, так і в польових умовах.

Сумка розроблена Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України. Першими її користувачами стануть курсанти Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить