ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Житомирському військовому інституті відбувся чемпіонат області з армспорту

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Лютого 2021, 10:59

На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова пройшов чемпіонат Житомирської області з армспорту серед дорослих. На кафедрі фізичної підготовки військового вишу журналістові АрміяІnform розповіли, що у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із 7 районів та міст Житомирщини.

Зокрема у складі команди м. Житомир у чемпіонаті змагалися 22 курсанти інституту. Майже кожен другий із спортсменів у погонах виборов призове місце. Так, переможцями і призерами чемпіонату стали сержант Микола Потійчук (І місце у ваговій категорії до 80 кг), курсанти Володимир Серпутько та Анна Зіненко (ІІ місця у вагових категоріях до 75 та до 55 кг), а також курсанти Дмитро Кузмінський, Олександр Боснюк, Тимур Атрощенко, Максим Соболь, Дмитро Краштан та Дмитро Кузнєцов, які посіли ІІІ місце, кожен у своїй ваговій категорії.

– Армспорт у нашому військовому інституті розвивається вже не перше десятиріччя, – розповідає доцент кафедри фізичної підготовки заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України з гирьового спорту підполковник Василь Пронтенко. – Дуже сильною школа армспорту була у 90-ті роки, ще під час мого навчання, а потім ми зробили неабиякий поступ у розвитку цього виду спорту, вже починаючи приблизно з 2011-2012 року. У 2016-2017 роках тренування набрали піку, і ми вже стали готові до чемпіонатів не лише України, а й Європи.

Також викладач розповів, що за ці роки у військовому інституті виховали одного майстра та 12 кандидатів у майстри спорту з армспорту. Із них чемпіонами України в різних вагових категоріях ставали четверо, а призерами – більше ніж 10 спортсменів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook