ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Проросійському блогеру Анатолію Шарію повідомили про підозру в держзраді

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Лютого 2021, 16:18 1

Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію. На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

Про це повідомила Служба безпеки України.

Так, у відомстві припускають, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур. Слідство вважає, що факти підривної діяльності проти України є, зокрема, в його інтерв’ю та виступах. Починаючи з 2012 року, через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

«Пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни», — йдеться у повідомленні.

В СБУ вважають, що дії Анатолія Шарія були спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема на розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів.

«Такі протиправні дії Анатолія Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема, телеканали основної пропагандистської державної компанії ВДТРК («Россия 24», «Россия 1»), телеканал Міністерства оборони РФ «Звезда» тощо», – заявили у відомстві.

Наразі тривають слідчі дії, продовжується документування усіх обставин скоєння злочину та встановлюються інші особи, які сприяли або можуть бути причетними до системної протиправної діяльності А. Шарія.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини