ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів ушанували у Києві

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Лютого 2021, 16:02 2

Щороку 15 лютого в Україні віддають данину глибокої поваги тим, хто здійснював миротворчу місію на території інших держав. Цього дня у Києві на честь річниці виводу військ із Республіки Афганістан відбувся мітинг-реквієм, під час якого вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.

До Меморіального комплексу воїнам України полеглим в Афганістані, що на вулиці Лаврській, прийшли заступник міністра у справах ветеранів Олексій Ілляшенко, директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Руслан Світлий, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, представники Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на чолі з її керівником Сергієм Червонопиським, ветеранські громадські організації, члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці, сьогоднішні захисники та громадськість.

Минають роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами війни, хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів, ті події залишилися болем у серці та назавжди закарбувалися у пам’яті. І саме ця пам’ять щороку збирає всіх разом, щоб згадати тих, хто загинув на чужині.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх полеглих воїнів-«афганців» та всіх учасників бойових дій на території інших держав, які не дожили до цього дня і поклали квіти до пам’ятника. На честь загиблих пролунав військовий  салют.

Довідково.

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 32 роки тому радянські війська залишили Афганістан. З неоголошеної війни, яка тривала десять років, не повернулося майже 4 тисячі українців.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180 і присвячено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram