ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Логістика доставки вакцини проти коронавірусу в регіони України повністю готова – заступник керівника Офісу Президента

Новини
13 Лютого 2021, 8:55
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Уже повністю відпрацьована логістика доставки вакцини від COVID-19 по всій Україні, починаючи з прильоту літака з препаратом та його доправлення в області й завершуючи двоетапною вакцинацією першої групи населення. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», йдеться на сайті глави держави.

«Вакцина приїжджає в Україну. Залежно від того, яка це вакцина – Pfizer чи AstraZeneca, – вона направляється на різні склади. Є окремий склад для Pfizer, окремий – для AstraZeneca, тому що там різні умови для зберігання. Після цього йде логістика – розвезення по регіонах», – розповів Кирило Тимошенко.

За його словами, якщо йдеться про вакцину компанії Pfizer, то в регіон направлятиметься п’ятиденна кількість препарату, тому що саме п’ять днів вакцина може зберігатися при температурі вище мінус 70 градусів.

«Вже зараз сформовані близько 600 мобільних груп, які будуть займатися саме вакцинацією. Вони сформовані здебільшого на базі сімейних лікарів. З ними МОЗ разом з департаментами охорони здоров’я кожної області відпрацювали весь механізм: як вони їдуть, вакцинують, і хто ці люди, кого вакцинують», – пояснив заступник керівника Офісу Президента.

Кирило Тимошенко зазначив, що на першому етапі вакцинуватимуть медиків, які працюють з хворими на COVID-19. Тому мобільні групи приїжджатимуть до лікарень і робитимуть щеплення персоналу.
«Вони їздитимуть 20 днів, адже термін між першою вакцинацією і другою – саме 20 днів. Все розраховано так, щоб вони по області проходили за 20 днів усіх людей, яких повинні вакцинувати, а далі та сама група йде й проводить другу вакцинацію», – повідомив він.
Заступник керівника Офісу Президента України наголосив, що відповідальність за те, щоб уся логістика працювала, лежить як на центральних органах влади, так і на облдержадміністраціях і місцевій владі.

«МОЗ – це не єдиний державний орган, який працює у напрямку подолання ковіду. Тому що більшість роботи роблять саме на місцях, у регіонах – департаменти охорони здоров’я, очільники облдержадміністрацій, місцеве самоврядування, мери міст тощо», – зауважив Кирило Тимошенко.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зі свого боку повідомив, що на першому етапі вакцинації, який розпочнеться наступного тижня, планується щепити понад 360 тисяч громадян визначеної категорії, зокрема це медичні працівники «ковідних» лікарень, працівники лабораторій, екстреної медичної допомоги, соціальної сфери та інші.


Пам’яті історика Валерія Романовського (позивний «Козак»)
Пам’яті історика Валерія Романовського (позивний «Козак»)

Науковець і воїн, який присвятив себе служінню Україні.

«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику
«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику

Через активну роботу наших пілотів ворожі штурмовики на Лиманському напрямку змушені забезпечувати власну логістику пішки чи «молніямі».

Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ
Військові моряки врятували 17 людей з ураженого ворогом цивільного судна — ВМС ЗСУ

Попри постійні російські обстріли Одещини, екіпажі катерів ВМС ЗСУ успішно провели рятувальну операцію.

Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Покровському та Гуляйпільському напрямках — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті було зафіксовано 276 бойових зіткнень, у тому числі 43 на Покровському напрямку та 31 на Гуляйпільському.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

WorkUa Майстер з ремонту дронів, БпЛА (ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

WorkUa Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

WorkUa Бойовий медик

від 20300 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ