ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Збирали дані щодо боєготовності армії: СБУ затримала двох агентів ФСБ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Лютого 2021, 11:20

Контррозвідники СБУ викрили двох громадян України, які були завербовані Федеральною службою безпеки Російської Федерації та збирали таємні відомості щодо боєготовності та забезпечення Збройних Сил України.

Про це повідомляє прессцентр Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби задокументували, що агентам поставили завдання отримати секретні документи. Зокрема, про ефективність застосування нових зразків озброєння та військової техніки Збройних Сил України під час проведення АТО/ООС. Вони також мали дізнатись про перспективи оснащення та переозброєння частин і підрозділів української армії.

«Для виконання завдання агенти ворожої спецслужби намагалися за гроші завербувати розвідника однієї з військових частин», – повідомили у відомстві.

Затримали агентів російської спецслужби  під час контрольованої передачі «таємних» документів та спроби їх переправлення російським кураторам обумовленими каналами зв’язку.

Щодо викритих агентів ФСБ здійснюються процесуальні заходи за частиною першою статті 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Читайте нас в Telegram
Ворог атакував Україну 294 безпілотниками різних типів

У ніч проти 16 травня росія здійснила одну з наймасованіших дронових атак останнього часу, запустивши по Україні 294 безпілотники різних типів.

«Сеньйорні» посади та реалізація професійних навичок: Цифрова вертикаль ЗСУ чекає на фахівців
«Сеньйорні» посади та реалізація професійних навичок: Цифрова вертикаль ЗСУ чекає на фахівців

Система цифрової трансформації у Силах оборони передбачає низку вакансій різного рівня — від батальйону до Генерального штабу ЗСУ.

Памʼяті азовця, офіцера Вадима Габурича (позивний «Вахім»)
Памʼяті азовця, офіцера Вадима Габурича (позивний «Вахім»)

Захоплювався ремонтними роботами, володів кількома мовами, любив подорожувати.

«Я в Україні, я вдома, мамо» — з’явилися кадри перших дзвінків звільнених із полону захисників
«Я в Україні, я вдома, мамо» — з’явилися кадри перших дзвінків звільнених із полону захисників

Після повернення з російського полону українські військові вперше зателефонували рідним — зі сльозами та словами, яких їхні сім’ї чекали місяцями.

На Покровському напрямку ворог провів 35 штурмів — Генштаб ЗСУ
На Покровському напрямку ворог провів 35 штурмів — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті зафіксували 263 бойових зіткнення. Найгарячішими залишалися Покровський, Гуляйпільський та Костянтинівський напрямки.

Ворог втратив 1230 військових, 48 артсистем і два комплекси ППО — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив 1230 військових, 48 артсистем і два комплекси ППО — Генштаб ЗСУ

За минулу добу російська армія втратила 1230 військових, 48 артилерійських систем і два комплекси ППО.

ВАКАНСІЇ
Офіцер штабу (РЕБ)

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сил ТрО

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Машиніст екскаватора

від 21000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

--- ---