ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кам’янець-Подільську інженерну бригаду підсилить загін штурму та розгородження

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Лютого 2021, 9:58 72

…Наявний стан інженерної підтримки військ (сил), вироблення єдиного погляду на перспективний її розвиток, обмін практичним досвідом щодо нових форм і способів виконання завдань за призначенням стали темами фахового збору, який відбувся на Хмельниччині. Тут силами і засобами однієї з інженерних бригад продемонстровано дії загону штурму та розгородження у забезпеченні наступу військ.

Начальник інженерних військ – начальник управління інженерних військ Командування Сил підтримки полковник Олександр Яковець наголосив: такий загін вже найближчим часом введуть до штату бригади.

У перерві між заняттями начальник інженерних військ погодився відповісти на кілька запитань для АрміяInform.

– Олександре Васильовичу, якою є головна мета і завдання фахового збору?

– Ми відпрацьовуємо питання теоретичної й практичної підготовки керівного складу інженерних військ та вироблення єдиних поглядів на практичне застосування наших частин і підрозділів, ураховуючи досвід участі в АТО/ООС.

Зокрема ми практично відпрацювали варіанти дій груп штурму і розгородження у веденні наступу загальновійськовими підрозділами. Є кілька таких варіантів. Сьогодні продемонстрували один із них, обговорили плюси і мінуси. Була досить жвава й аргументована професійна дискусія.

Результати цього інструкторсько-методичного заняття використаємо практично вже під час найближчих навчань, тренувань, заходів бойової підготовки і застосування інженерних підрозділів у межах операції Об’єднаних сил.

– Хто залучається до цього збору?

– Максимально залучили керівний склад не лише інженерних військ, а й структурних підрозділів управлінь та відділів підтримки від видів ЗС України, Оперативних командувань, Повітряних командувань, командирів військових частин як безпосереднього підпорядкування КСП, так і командування Сухопутних військ та ВМС. Крім того, участь у зборі беруть представники Національного університету оборони України, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного, Центрального науково-дослідного інституту ОВТ ЗС України.

– Якого результату очікуєте від цих триденних занять?

– Під час лекційних занять, круглих столів, інструкторсько-методичних занять розглядаємо, вивчаємо і відпрацьовуємо не лише питання інженерного забезпечення наступальних дій, ми звертаємо увагу на різні питання інженерного забезпечення частин і підрозділів під час ведення оборонної операції, стабілізаційних дій, виведення військ з-під вогню противника. Головна наша мета – виконати бойове завдання і зберегти життя та здоров’я особового складу.

Результатом фахового збору стануть чіткі пропозиції на розгляд керівництву ЗС України, які мають суттєво покращити ефективність виконання завдань за призначенням у плануванні й застосуванні інженерних підрозділів і частин під керівництвом загальновійськового командира.

Маємо досягти єдиного розуміння системи інженерної підтримки в оновленій структурі Сил Підтримки ЗС України та організації взаємодії між органами військового управління за напрямком інженерної підтримки.

18

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини, Репортаж