ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Уперше з 2014-го року Міноборони напряму закупило у Держрезерву арктичний дизель і зекономило 39 мільйонів гривень», – Андрій Таран

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2021, 15:23 15

«Уперше з 2014-го року Міністерство оборони України здійснило пряму закупівлю значного обсягу якісного арктичного дизельного пального в Державному агентстві резерву України. Завдяки цьому економія бюджетних коштів склала близько 39 мільйонів гривень», – повідомив Міністр оборони України Андрій Таран.

За його словами, результатом успішного завершення спільного проєкту між Департаментом державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України та Державним агентством резерву України стало відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України. У ньому йдеться про 6 386,863 тонн дизельного пального за ціною 20470,59 гривень за тонну з урахуванням податку на додану вартість, загальною вартістю 130 742 853,86 гривень.

«Взаємодія двох державних органів дозволила отримати значний економічний ефект. Державне агентство резерву України отримає додаткові кошти для здійснення планового освіження державних запасів відповідної номенклатури, Міноборони наростить резерви. Подальший розвиток даного напрямку стає одним з пріоритетних завдань у діяльності Міністерства оборони України у 2021 році», – зазначив Андрій Таран.

Крім того, за підсумками 2020-го року, у результаті сприятливої кон’юнктури та ефективної організації процесу закупівель, Департаментом державних закупівель та матеріальних ресурсів за напрямком закупівлі паливо-мастильних матеріалів для потреб Міноборони було зекономлено близько півтора мільярда гривень. Дана сума спрямована на закупівлю додаткових обсягів пального, що дозволило збільшити обсяг резервів на складах Збройних Сил України на 23%.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини