ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Поглиблення міжнародної співпраці в сучасних безпекових умовах є безумовною вимогою сьогодення», – генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Лютого 2021, 13:48

Сьогодні, 10 лютого, начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук взяв участь у семінарі ОБСЄ високого рівня з військових доктрин. Захід відбувався під головуванням США у режимі відеоконференції за участі керівного складу збройних сил держав-членів ОБСЄ.

Під час семінару розглядалася проблематика військових доктрин, вплив їх практичної реалізації на стримування військових конфліктів та поточна безпекова ситуація в Європі.

Начальник Генерального штабу ЗС України виступив під час четвертої сесії, присвяченої питанням співробітництва між державами в умовах зростання безпекових загроз.

– Ключовим для нас сьогодні є збереження єдності дій міжнародної коаліції у протистоянні агресивній політиці Росії. Поряд з політичною та дипломатичною складовими вагоме значення має й наша практична військова співпраця з іноземними партнерами. Посилення співробітництва на усіх рівнях, поглиблення політичної та практичної взаємодії – є одним з важливих засобів забезпечення національної безпеки та, водночас, одним з наших головних завдань на перспективу, – зазначив начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Також у ході семінару розглянуто питання відродження довготривалого стратегічного суперництва, зокрема із використанням гібридних методів, кризової взаємодії між військовими й цивільними інституціями та впливу пандемії COVID-19 на розвиток доктрин.

Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

Читайте нас у Facebook