ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Закінчивши школу, не вагаючись, подала документи у військовий виш» — стипендіатка Верховної Ради

Військовий вишкіл Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2021, 17:55

Курсантка Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Софія Маслійова — одна з найкращих на курсі.

До навчання у виші дівчина захоплювалася комп’ютерними технологіями та прагнула пов’язати своє майбутнє з цією галуззю.

— Коли навчалася у старших класах школи, до нас часто приїздили офіцери-авіатори з ХНУПС. Вони розповідали про військову службу, її переваги й перспективи військової кар’єри. Також від них дізналася, що в університеті успішно навчаються дівчата, — розповідає курсантка Софія Маслійова. — Закінчивши школу, не вагаючись, подала документи на вступ у цей університет. Вибрала факультет автоматизованих систем управління, який тісно пов’язаний з моїми уподобаннями. Відтоді минуло більше ніж 4 роки і я ніколи не жалкувала про свій вибір.

З першого року навчання Софія неодноразово брала участь в олімпіадах, наукових конференціях, активно займалася науковою діяльністю. На молодших курсах ставала переможницею олімпіад з української мови та літератури. Торік під час міжнародної наукової конференції виступила з темою, присвяченою комп’ютерним наукам, цього року готувала роботу з інформаційних систем.

Слід зазначити, що за успішність у навчанні та активну наукову діяльність Софія отримує іменну підвищену стипендію Верховної Ради України.

Нині дівчина навчається на п’ятому випускному курсі, готується до складання державних випускних екзаменів. Працює над дипломною роботою про імітаційне моделювання у розв’язанні проблеми розпізнавання замислу дій повітряного противника під час ведення бойових дій. Також вона кандидат на отримання золотої медалі.

За розподілом Софія Маслійова продовжить службу в одній з військових частин, що в Одесі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 2240 НГУ

Водій-санітар 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Снайпер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Гранатометник

від 21000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

--- ---