ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«НАТО й надалі підтримуватиме Україну в євроатлантичних прагненнях і в просуванні до членства» – Єнс Столтенберг

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2021, 19:19

«Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що Північноатлантичний альянс й надалі підтримуватиме Україну на її шляху до членства в альянсі, який лежить через реформи. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Чим успішнішою буде Україна у виконанні реформ, тим ближчою вона буде до стандартів НАТО, і тим ближчою Україна буде до членства НАТО. Я не можу дати вам конкретну дату (коли Україна стане членом Альянсу), але я можу сказати, що ми продовжуватимемо підтримувати Україну в її євроатлантичних прагненнях і підтримуватимемо в її просуванні до членства в НАТО. Найкращий шлях до цього – фокусуватися на реформах і продовжувати модернізувати та зміцнювати демократичні інституції України», – сказав Єнс Столтенберг у Брюсселі після зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Генсек Альянсу нагадав, що двері НАТО залишаються відчиненими.

«У 2008 році НАТО ухвалив рішення про членство України, і ми залишаємося йому відданими. Фокус сьогодні має бути на реформах, які треба продовжувати, щоб гарантувати, що Україна має демократичний і політичний контроль над її оборонними інституціями та Збройними силами, що тривають зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією і посилення демократичних інституцій. Це добре для України стосовно НАТО», – поінформував Єнс Столтенберг.

Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини, Новини світу та України