ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лікарів-стоматологів нагородили грамотами від митрополита Епіфанія

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2021, 16:02 1

Сьогодні, у Міжнародний день стоматолога, поважні стоматологи-волонтери зі всієї України зібрались, аби урочисто відзначити своє професійне свято, а також обговорити у колі колег плани та подальшу діяльність.

Організаторами зустрічі стали волонтерські організації «ТриЗуб Дентал», «ТриЗуб Дентал 2», «Укроп Дентал Запоріжжя» за підтримки комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства у справах ветеранів України та оборонного відомства.

На початку заходу представник Православної церкви України від митрополита Епіфанія нагородив десятьох лікарів-стоматологів грамотами й «Орденами Святого Пантелеймона».

— Нині серед десятків тисяч лікарів-стоматологів є ті, хто за власним бажанням і покликом душі безкорисно допомагає нашим воїнам. Православна церква України зі свого боку дякує таким великодушним лікарям, які привносять свою жертовність, — сказав отець Віталій.

Під час зустрічі стоматологи-волонтери провели науково-практичну конференцію на тему «Стратегія надання стоматологічної допомоги в районі проведення АТО/ООС і створення єдиного медичного простору для реабілітації всіх категорій населення на цій території». Захід відбувся у межах проєкту «Кращі для кращих». Лікарі, адміністратори, організатори, постійні й нові учасники благодійного руху обмінювались досвідом, розповідали про власну практику надання допомоги на Сході, ділилися думками щодо шляхів розв’язання тих чи інших проблем.

Варто зауважити, що з 2015 року понад двісті лікарів України приїздять на ротаційній основі у район проведення АТО/ООС. Близько 35 тисяч військових, місцевих мешканців, у тому числі й діток, звернулися за безоплатною та якісною допомогою, зокрема й до волонтерської організації «ТриЗуб Дентал», яку очолює Ігор Ященко.

12

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram