У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Президент України Володимир Зеленський планує вакцинуватися від коронавірусної хвороби COVID-19 разом з військовослужбовцями після того, як вакцину отримають українські медики. Про це глава держави сказав в інтерв’ю українським телеканалам у межах форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді», що розпочався у Києві, інформує пресслужба Офісу Президента.
«Точно буду вакцинуватися з нашими військовими. Як Верховний Головнокомандувач я це повинен робити. Це буде в першій частині, але на другому етапі», – зазначив Президент.
За його словами, спершу має надійти майже 200 тисяч доз вакцини від компанії Pfizer для українських медиків, які контактують з хворими на COVID-19.
«У нас зараз є прямі перемовини з країнами, які будуть віддавати свої надлишки. Вже маємо контакти з Польщею», – повідомив Володимир Зеленський.
Глава держави також зазначив, що сам готовий зробити щеплення від коронавірусу в прямому ефірі.
«Нам усім потрібно в прямому ефірі показати людям вакцинацію. Іншого виходу немає – тільки на собі», – констатував Президент.
За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.
Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…