ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Мінветеранів виносить на громадське обговорення наказ про граничну вартість послуг із психологічної реабілітації

Новини Реабілітація для військових
8 Лютого 2021, 16:32
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністерство у справах ветеранів України розробило проєкт наказу «Про встановлення на 2021 рік граничної вартості послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, членів їхніх сімей і членів сімей загиблих (померлих) таких осіб».

Його затвердження дасть змогу забезпечити у 2021 році понад 5,6 тисячі захисників послугами із психологічної реабілітації. Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Проєкт визначає максимальну вартість послуг із психологічної реабілітації для відшкодування витрат на такі послуги у межах видатків, передбачених у Державному бюджеті України на 2021 рік Міністерству у справах ветеранів України.

Ознайомитися з проєктом наказу можна за посиланням.


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-слюсар (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

RobotaUa Кухар їдальні, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

RobotaUa Радіотелеграфіст

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України