ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діти загиблих героїв отримали подарунки з 12-ти країн світу

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Лютого 2021, 16:30 3

Сьогодні, 6 лютого, в Хмельницькому обласному Центрі надання допомоги учасникам АТО/ООС 48 дітей міста Хмельницького, батьки яких загинули, захищаючи Україну в російсько-українській війні на Донбасі, отримали подарунки від Міжнародної організації «Спілка української молоді».

Голова Хмельницького осередку Міжнародної молодіжної громадської організації «Спілка Української молоді» Анастасія Бевза підкреслила, що акція є щорічною і проводиться вже шостий рік поспіль.

− Акція, яку ми нині проводимо, має назву «Теплом зігріємо серця». Це подарунки зібрані з дванадцяти країн світу: канцелярське приладдя, одяг, іграшки, солодощі. Вони усі різні й підібрані відповідно до віку і потреб. Близько місяця тому ми провели схожу акцію для матерів наших загиблих героїв: «Матусям з любов’ю», − наголосила пані Анастасія і додала, що діяльність Спілки спрямована на виховання молоді в християнському та патріотичному руслі.

Духівник Центру АТО протоєрей Православної церкви України Олег Макаровський помолився за здоров’я учасників благодійної акції та за душі загиблих захисників.

Фото автора

16

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram