ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Весняних призовників одразу направлятимуть безпосередньо у військові частини

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Лютого 2021, 15:16

Якщо під час минулих призовів строковиків спочатку направляли до навчальних центрів, а потім розподіляли по військових частинах, то нині концепція змінилась.

— Цього року призовники проходитимуть базову підготовку одразу у військових частинах, — прокоментував підполковник Роман Потерлевич, офіцер сектору комплектування територіального центру комплектування. – Там складають присягу, вивчатимуть особливості служби, спілкуватимуться з командиром й визначатимуться із фахом. А тільки після цього направлятимуть до навчальних центрів для навчання конкретній військовій спеціальності. Звісно, для командирів частин таке нововведення – на руку, адже спілкуючись із людиною, простіше визначити, хто на що здатен і кому який фах найкраще підійде.

Точної цифри новобранців призову «Весна-2021» у Вінницькому територіальному центрі комплектування ще не мають, та орієнтуються на показник – не менше ніж сім сотень призовників. Попередньо збільшили кількість «місць» прикордонники.

— Якщо під час минулого року до прикордонних частин ми призвали близько 30-40 осіб, то нині плануємо понад сотню. Цифри ще досить приблизні, та підготовка триває активними темпами вже кілька тижнів. Це і уточнення списків, вивчення справ, розпочали роботу медичні комісії, —  зазначає офіцер.

Перші відправки призовників до військових частин заплановано на квітень.

21
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: