ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незаконні збройні формування РФ продовжують перешкоджати Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Лютого 2021, 19:33 0

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін інформує про систематичне перешкоджання діяльності СММ ОБСЄ на окупованих територіях, про що зазначено у звітах Місії від 1 та 2 лютого 2021 року.

Протягом трьох днів члени збройних формувань РФ тричі забороняли доступ патрулям Місії через блокпости поблизу населених пунктів Олександрівське, Старомихайлівка Донецької області та в пункті пропуску поблизу населеного пункту Ізварине Луганської області, посилаючись на накази від своїх командирів або їх відсутність. Хоча спостерігачі бачили, що цивільні особи та транспортні засоби перетинали зазначені вище пункти в обох напрямках.

Також у звітах ідеться про перешкоди під час здійснення запланованих польотів БПЛА СММ. Зокрема чотири мініБПЛА СММ у п’яти випадках зазнавали впливу перешкод сигналу GPS: двічі під час польотів над районами неподалік населеного пункту Спартак Донецької області, тричі — біля населеного пункту Березівське Луганської області.

Варто зазначити, що через відкритий вогонь зі сторони збройних формувань РФ у напрямку БПЛА патрулям Місії довелося двічі припинити роботу й залишити район спостереження.

Нагадаємо: всі підписанти Мінських угод погодилися з необхідністю вільного й безпечного доступу, а також із тим, що обмеження свободи пересування СММ є порушенням, однак попри всі домовленості збройні формування РФ продовжують відмовляти СММ у доступі до районів спостереження й фіксації порушень в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини