ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Економічний ефект від моніторингу ризикових операцій під час закупівель Міноборони у 2020 році склав понад 213 млн грн

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Лютого 2021, 13:13 0

Задля ефективного та раціонального використання бюджетних коштів установами та військовими частинами Міноборони, Генштабу ЗСУ, які оголошують тендери на закупівлі послуг та товарів,  фахівці Служби внутрішнього аудиту Міноборони постійно проводять моніторинг ризикованих операцій.

— За результатами моніторингу очікуваної вартості предметів закупівлі, пропозицій до річних планів, проєктів договорів та додаткових угод до них у 2020 році економічний ефект склав 213, 6 млн грн. Таким чином персонал Служби внутрішнього аудиту попередив зайві витрати, завищення вартості робіт і послуг. За результатами моніторингу також надано рекомендації та застереження за ризиками неефективного витрачання ресурсів на суму близько 3,2 млрд грн як за централізованими, так і за децентралізованими розрахунками, — розповів директор Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України полковник Андрій Бойко.

Усі застереження та рекомендації, які надавалися внутрішніми аудиторами за результатами моніторингу, враховані підрозділами при плануванні та проведенні закупівель, управлінні ризиками.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини