ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відкрили діораму, яка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту

21 Січня 2021, 14:35
В Одесі відкрили діораму, яка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття діорами, присвяченої вшануванню пам’яті борців за незалежність України і, зокрема, загиблих Героїв у Донецькому аеропорту.

Ініціатором створення експозиції виступило керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ. 

– Для нас було дуже важливо втілити цей проект у життя саме в річницю оборони ДАПу, – розповів ректор університету, генерал Національної поліції В’ячеслав Аброськін. – Ідею вдалося втілити в життя за рекордний термін – два місяці. 

Діорама відображає події, які відбувалися під час захисту нового термінала, і виконана з використанням артифактів та експонатів, які були передані університету учасниками бойових дій на Сході нашої країни. Варто відзначити, що художнє оформлення приміщення, де розташовані експозиції, виконала донька викладача університету полковника Національної поліції Ігоря Козака.  

На відкритті діорами був присутній начальник Південного міжрегіонального відділу УІНП, ветеран російсько-української війни Сергій Гуцалюк. 

– Для мене дуже приємно брати участь в цьому заході, – сказав звертаючись до курсантів університету ветеран.  – Цей історичний проєкт увічнює пам’ять однієї з головних сторінок російсько-української війни – героїчної оборони Донецького летовища. Ми повинні знати 242-денну історію та хронологію подій, які відбувалися у ДАПі протягом 2014-2015 років, пам’ятати та шанувати її загиблих оборонців – зазначив Сергій Гуцалюк.  

Із вітальним словом до присутніх на заході звернувся єпископ Одеський і Балтський Павло. Він побажав курсантам бути гідними пам’яті українських воїнів. Після відкриття діорами всі присутні взяли участь у панахиді за загиблими захисниками України та освяченні експозицій.

Фото зі сторінці УІНП

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій rss.feed, Новини