ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні за добу виявили 3 177 нових випадків коронавірусу, у Збройних Силах – 17

Новини
31 Січня 2021, 10:28
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В Україні станом на 31 січня лабораторно підтверджено 1 219 455 випадків COVID-19, з них за добу –  3 177.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

– 3 177 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 31 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 146 дітей та 86 медпрацівників, – зазначив він.

За минулу добу госпіталізовано 1 960 осіб; сталося 79 летальних випадків; одужало 4 126 осіб; здійснено за добу 19 059 тестувань (зокрема методом ПЛР – 15 042, методом ІФА – 4 017).

За весь час пандемії в Україні захворіло 1 219 455 осіб, одужало 1 018 784 особи, летальних випадків – 22 707, проведено 6 248 002 ПЛР-тестування.

Найбільша кількість підтверджених випадків за останню добу зареєстрована у Івано-Франківській (337), Закарпатській (217), м. Київ (215), Житомирській (205), та Київській (193) областях.

Як повідомлялося, в Україні станом на 30 січня лабораторно підтвердили 1 216 278 випадків коронавірусу, з них за минулу добу 4 685 нових.

У Збройних Силах України станом на 10.00 31 січня  на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 749 осіб.

Всього за час пандемії одужало 14774 особи, летальних випадків 43.

На ізоляції (у тому числі на самоізоляції) перебуває 146 осіб.

За минулу добу у ЗСУ зареєстровано 17 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них до закладів охорони здоров’я госпіталізовано 4 особи: Черкаський військовий госпіталь – 2 військовослужбовця; Житомирський та Запорізький військові госпіталі – по 1 військовослужбовцю

Стан здоров’я хворих задовільний, призначено необхідне лікування.

Щоб вберегти себе та свою родину від інфікування, Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.


Мало який руський допливе до середини Чорного Жеребця: річка біля Лимана прийняла вже багатьох окупантів
Мало який руський допливе до середини Чорного Жеребця: річка біля Лимана прийняла вже багатьох окупантів

Наші пілоти тримають під контролем логістику противника через річку Чорний Жеребець, а також б’ють російській логістиці від Кремінної.

Бойова робота Apachi: мінус антена, Wi-Fi міст, квадроцикл та укриття
Бойова робота Apachi: мінус антена, Wi-Fi міст, квадроцикл та укриття

Дронарі Apachi продовжують системно працювати по найважливіших цілях противника, завдаючи йому втрат у техніці, засобах зв’язку та живій силі.

Пішов у СЗЧ і розпалював національну ворожнечу: на Чернігівщині отримав вирок антисеміт
Пішов у СЗЧ і розпалював національну ворожнечу: на Чернігівщині отримав вирок антисеміт

У Чернігівській області засудили до 6 років ув’язнення військовослужбовця, який закликав до національної ворожнечі.

Затримали на гарячому в «кілзоні»: СБУ та Третій армійський корпус викрили російського коригувальника біля Лимана
Затримали на гарячому в «кілзоні»: СБУ та Третій армійський корпус викрили російського коригувальника біля Лимана

СБУ з допомогою воїнів 3-го армійського корпусу затримала фігуранта, який коригував ворожий вогонь по захисниках Лимана на Донеччині.

ВАКАНСІЇ
кравець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

Офіцер-психолог

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій категорій B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Старший навідник мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Механік-водій у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Водій-електрик

від 20000 до 60000 грн

Костопіль

Військова частина А0532