ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пам’ять Героїв Крут вшанували на місці героїчного бою

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Січня 2021, 14:16 2

Сьогодні, 29 січня, на Чернігівщині вшанували пам’ять загиблих у бою під Крутами у 1918 році.

Скорботні заходи відбулися на території Меморіалу пам’яті Героїв Крут біля села Пам’ятне в Борзнянському районі.

Попри погодні умови, на місці легендарного бою зібралося чимало людей. Серед них представники місцевих органів влади і самоврядування, і навіть з Прикарпатської ОДА, громадські діячі, активісти, священнослужителі  Чернігівської й Ніжинської єпархії ПЦУ, мешканці Чернігова, Ніжина й області, а також курсанти столичних військових інститутів.

Учасники заходів ушанували хвилиною мовчання Героїв Крут, поклали квіти до пам’ятного меморіалу, промовляли патріотичні гасла, виступали перед громадою, а також здійснили священну панихиду в пам’ять про загиблих курсантів та студентів, які героїчно тримали оборону від більшовицької армії.

– Нині ми згадуємо й вшановуємо подвиги наших Героїв. Вони, рівно 103 роки тому, 520 вояків, курсантів та студентів, маючи при собі 16 кулеметів та 21 гармату, мужньо та героїчно захищали свою землю, як і сьогодні… Нині наша країна виховує достойну молодь, як і 103 роки тому, беручи приклад з незламних патріотів рідної землі! – наголосила у своєму виступі курсантка 3-го курсу Військового інституту інформатизацій та телекомунікації імені Героїв Крут.

Чи не в кожному виступі промовців можна було  спостерігати паралель між подвигами борців за волю України під Крутами та сучасними битвами, зокрема за Донецький аеропорт.

Тому нині в нашому суспільстві Героїв Крут називають першими «кіборгами».

 

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram