ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів розпочало розробку системи переходу з військової кар’єри до цивільного життя

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Січня 2021, 18:31

Міжвідомча робоча група з питань розробки та впровадження системи переходу з військової кар’єри до цивільного життя,  утворена  за ініціативи міністерства у  справах ветеранів  на виконання Протоколу засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України, провела своє перше засідання. Участь у нараді взяли представники органів державної влади та силових відомств. Повідомляє сайт Міністерства у справах ветеранів.

За словами заступника міністра у справах ветеранів України Ігоря Безкаравайного, запровадження системи переходу з військової служби до цивільної кар’єри передбачає створення на державному рівні механізму завчасної професійної адаптації військових до роботи у цивільних установах і організаціях.

– Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню престижу військової служби, тому це важливо не лише для ветеранів, а й для всієї країни та її безпеки, – підкреслив заступник міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

Варто відзначити, що вже проведений глибокий аналіз діяльності державних установ, вивчені думки та ідеї українських захисників щодо організації, фінансування та управління державною підтримкою військовослужбовців, звільнених з військової служби. Результати дослідження стануть основою системи переходу з військової кар’єри на професійну.

Міжвідомча робоча група з питань розробки та впровадження системи переходу з військової кар’єри до цивільного життя утворена за ініціативи Мінветеранів для розробки необхідних законодавчих та інфраструктурних змін, які слід впровадити для реалізації національної системи ПВК.

Читайте нас у Facebook