ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних військ ЗСУ зустрівся з представниками міжнародної організації «Женевський заклик»

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Січня 2021, 10:57 11

У Командуванні Сухопутних військ відбулася робоча зустріч командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського з головою представництва в України Амелі Гійо, інструктором міжнародної організації В’ячеславом Раєвським та юристом представництва Тарасом Лешковичем.

Про це повідомляється на сторінці Командування Сухопутних військ ЗСУ у мережі Facebook.

Насамперед голова представництва Амелі Гійо висловила слова подяки за плідну співпрацю між Командуванням Сухопутних військ ЗС України та представництвом міжнародної організації «Женевський заклик» в Україні у 2020 році.

Під час зустрічі була здійснена презентація роботи представництва з військовими частинами Сухопутних військ у 2020 році та запропоновано напрями подальшої співпраці.

Зі свого боку командувач Сухопутних військ ЗС України зазначив, що високо цінує цю співпрацю і надалі буде всіляко підтримувати ініціативу та сприяти в організації проведення тренінгів та занять з вивчення міжнародного гуманітарного права серед особового складу Сухопутних військ, особливо у тих військових частинах, що готуються до виконання завдань за призначенням у район проведення ООС.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини