ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 31 тисяча жінок проходить службу у війську на різних посадах

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Січня 2021, 17:39

Сьогодні у Києві відбулася зустріч директора Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Назіма Агаєва з головою Офісу «ООН Жінки» в Україні Ерікою Квапіловою щодо співробітництва та всебічної підтримки інтегрування гендерної складової до Збройних Сил.

На початку сторони відзначили результативність спільної роботи, зокрема щодо впровадження гендерної політики у Збройних Силах України відповідно до Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

У ході розмови Назім Агаєв наголосив на позитивній динаміці впровадження політики рівних прав і можливостей в ЗСУ, в тому числі реалізації відомчого плану дій до 2025-го за тематикою. Зокрема понад 31 тисяча жінок проходить службу у війську на різних посадах, що становить близько 15 відсотків від загальної чисельності. Законодавчо надано особам обох статей рівні можливості проходження військової служби, навчання у військових закладах освіти різних ступенів. Це означає не лише рівний доступ до посад і військових звань, а й однаковий рівень відповідальності під час виконання обов’язків військової служби.

— Ми готові співпрацювати з Вашою командою щодо технічних моментів і надавати можливу консультативну підтримку в цьому напрямі, що включає проведення просвітницьких заходів, організацію навчання, підвищення кваліфікації тощо, — наголосила голова Офісу «ООН Жінки» в Україні Еріка Квапілова.

За результатами зустрічі представники Міноборони та «ООН Жінки» в Україні наголосили на важливості продовження спільної роботи у формі проведення професійних тренінгів із залученням гендерних радників.

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: