ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вашингтон твердо підтримує суверенітет України

Новини світу та України
27 Січня 2021, 9:13
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент США Джо Байден і президент РФ Путін провели першу телефонну бесіду з моменту вступу Байдена на посаду минулого тижня. 

Під час розмови, про яку повідомила речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу 26 січня, Байден висловив стурбованість з приводу дій Росії, зокрема, щодо ув’язнення критика Кремля Олексія Навального.

Псакі також додала, що Байден заявив у розмові з Путіним, що Вашингтон «твердо підтримує суверенітет України» на тлі російської агресії, що триває, йдеться в повідомленні «Голосу Америки».

Москва підтвердила факт телефонної розмови. Як повідомляє сайт Кремля, серед тем розмови було «внутрішньоукраїнське врегулювання».

Повідомляється, що Путін привітав Байдена з приходом до влади, і що обидва «висловили задоволення» у зв’язку з обміном дипломатичними нотами щодо продовження терміну дії Договору про стратегічні наступальні озброєння.


Втрати ворога: за добу знищено російської техніки на $278 млн
Втрати ворога: за добу знищено російської техніки на $278 млн

Сили оборони України змушують кремлівський режим платити величезну ціну за його військову агресію.

Fire Point випалює тил ворога: ДШВ нищить логістику окупантів під Донецьком
Fire Point випалює тил ворога: ДШВ нищить логістику окупантів під Донецьком

Під час чергової антилогістичної операції 237-й окремий батальйон завдав серію ударів комплексами Fire Point по обʼєктах на околицях Донецька.

«Не встигли зрозуміти, що сталося»: українські бійці блискавично зачистили ворожу позицію
«Не встигли зрозуміти, що сталося»: українські бійці блискавично зачистили ворожу позицію

Бійці 24-ї бригади провели штурм і зачистку ворожої позиції після спроби російських військ проникнути до українських рубежів малими піхотними групами.

Покинуті своїми: фінал російських мародерів на Лиманському напрямку
Покинуті своїми: фінал російських мародерів на Лиманському напрямку

Через проблемну логістику на Лиманському напрямку все частішими стають випадки, коли російські військовослужбовці залишаються без будь-якого забезпечення.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ

від 20000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

WorkUa Штурмовик, кулеметник, гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Olx Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

WorkUa Заступник командира роти з озброєння

від 55000 до 125000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Гранатометник (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

ПУБЛІКАЦІЇ
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу
«Тим, хто зараз у СЗЧ думає про повернення — не бійтеся»: боєць бригади «Буревій» розповів про поновлення на службу

Спрощений алгоритм дозволяє поновитися до війська без судової тяганини. Це стало вирішальним аргументом для багатьох бійців. Історію одного із них фахівці групи комплектування 1-ї Президентської…