ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До українсько-угорських відносин потрібно підходити з гарячим серцем, але холодним розумом — Дмитро Кулеба

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Січня 2021, 18:02

27 січня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори з міністром зовнішньої економіки й закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, який прибув до Києва на запрошення очільника МЗС України.

Про це повідомляє пресслужба зовнішньополітичного відомства.

Міністри провели відверту розмову про сучасний стан і перспективи українсько-угорських відносин на тлі загострення, спричиненого діями окремих угорських посадовців і їхнім втручанням у виборчий процес в Україні.

Дмитро Кулеба наголосив на конструктивному підході України до розв’язання питань національних меншин.

— Немає жодних підстав вважати, що громада українських угорців схильна до сепаратизму. Так само як немає жодних підстав вважати, що Українська держава хоче завдати будь-якої шкоди українським угорцям Закарпаття. Ми є однією країною, одним суспільством і такими будемо завжди, — наголосив очільник зовнішньополітичного відомства.

Міністр відзначив, що попри труднощі у відносинах деякі речі залишаються поза дужками. Йдеться про послідовну підтримку Угорщиною суверенітету та територіальної цілісності України у її протидії російській агресії, підтримку України в ЄС з боку Угорщини, спільні зусилля з подолання пандемії COVID-19 і реабілітацію в Угорщині українських дітей, які постраждали від російської агресії на Донбасі.

— Сьогодні ми говорили як партнери та друзі, які хочуть вирішувати проблеми, а не створювати нові. Ми домовилися, що найближчим часом відбудеться засідання українсько-угорської робочої групи з питань освіти, а також буде проведений онлайн-бізнес-форум між підприємцями України та Угорщини, — заявив Дмитро Кулеба.

За його словами, сторони підтвердили, що зустріч Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана залишається на порядку денному: «Ми наполегливо працюватимемо для того, щоб зробити цю зустріч максимально результативною, щоб ця зустріч відкрила нову сторінку у двосторонніх відносинах на основі принципу взаємної поваги».

Читайте нас в Telegram
Ворог бив дронами та ракетами по Київщині: наслідки обстрілу
Ворог бив дронами та ракетами по Київщині: наслідки обстрілу

Всю ніч Київщина перебувала під масованою ворожою атакою. Ворог бив дронами та ракетами по мирних населених пунктах.

Понад тисяча російських військових, танки та БПЛА: втрати ворога за добу
Понад тисяча російських військових, танки та БПЛА: втрати ворога за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1060 військових та 68 артилерійських систем.

Військова історія в почесних найменуваннях: 82-га окрема десантно-штурмова Буковинська бригада
Військова історія в почесних найменуваннях: 82-га окрема десантно-штурмова Буковинська бригада

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

РЕБ як один з найдинамічніших сегментів defence tech: експерт розповів, що стоїть за цими показниками на практиці
РЕБ як один з найдинамічніших сегментів defence tech: експерт розповів, що стоїть за цими показниками на практиці

Радіоелектронна боротьба вже давно перестала бути «невидимим фронтом» — сьогодні це один із ключових драйверів розвитку сучасного defence tech.

Масована ракетна атака на Київ: 9 постраждалих, обвалився під’їзд багатоповерхівки
Масована ракетна атака на Київ: 9 постраждалих, обвалився під’їзд багатоповерхівки

Сьогодні вночі росія атакувала Київ балістичними та крилатими ракетами. Внаслідок обстрілу пошкоджені житлові будинки у кількох районах міста.

З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

ВАКАНСІЇ
Бойовий медик

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Номер обслуги самохідної гармати в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

--- ---