ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представник Командування Сухопутних військ назвав кількість строковиків, яких призвуть цьогоріч

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Січня 2021, 19:20

Про кількість призовників у 2021 році кореспонденту АрміяInform розповів начальник відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Микола Качаненко.

— У 2021 році заплановано призвати за два призови, весняний та осінній, близько 32 тисяч осіб. Але ця цифра не остаточна, вона може бути скоригована: у більший бік — навряд чи, можливо, у менший, — зазначив офіцер.

За його словами, кількість призовників під час осіннього призову у 2020-му році була меншою, як порівнювати із весняним, майже на 3 тисячі осіб.

Нагадаємо, що призов у 2020 році відбувся без зривів. Збройні Сили України організували відправлення молодого поповнення в повному обсязі. І військові комісаріати, й органи місцевого самоврядування із завданням упорались. Усього торік  було призвано 30 030 осіб: навесні — 16 460 призовників, восени — 13 570.

Більше про торішній призов читайте в матеріалах «Представник Командування Сухопутних військ назвав регіон із найбільшою кількістю призовників у 2020 році» та «Кожен призовник пройде тестування на коронавірус».

Фото Дмитро Юрченко

7
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини