Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Сьогодні, 26 січня, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню і відкрили вогонь з автоматичного станкового гранатомета, стрілецької та снайперської зброї неподалік Новоолександрівки, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ». Про це повідомляється на сторінці ОТУ «Північ» у Фейсбуці.
Внаслідок прицільного обстрілу позицій українських захисників один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення. Воїну оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу.
На місці події працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку.
Про дії збройних формувань Російської Федерації та її найманців повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.
Оператори БПЛА 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго виявили та знищили двох росіян, які намагались сховатись під знищеною бронемашиною.
Динаміка бойових дій та процеси відновлення деокупованих територій в Україні змушують фахівців з розмінування діяти на випередження.
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…