ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Незвичний сеанс терапії провели у львівському реабілітаційному центрі для учасників АТО/ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Січня 2021, 12:22 4

Упродовж години пацієнти реабілітаційного центру для учасників АТО/ООС «Фенікс», що у Львові, приймали досить незвичний сеанс терапії. Увесь цей час хлопці й дівчата, які пройшли крізь пекло війни на сході нашої держави, милувались чотирилапими друзями та спілкувались із їхніми господарями. Собаки, які завітали до наших захисників, займаються у відомому львівському кінологічному клубі «Дог friend», тож подарували воїнам не тільки море позитивних емоцій, але й здивували вправними трюками. 

– Такий вид терапії не новий, – розповіла керівниця клубу Наталія Лелик. – Він широко використовується в розвинутих країнах світу, але в Україні це все ще рідкість. Однак ми намагаємось робити для наших захисників якомога більше добра. 

Не кожен собака, який тренується у клубі, надається для таких зустрічей. За словами Наталії, тварин не лише ретельно відбирають, але й вчать спеціальної поведінки. 

– Таке візитерство – складна річ, – продовжила розмову жінка. – Фактично для кожної групи ми готуємо свою програму, з якою виступають наші «чотирилапі доктори». 

Собака повинна мати не лише добрий характер, але й терпляче сприймати дотики людей (часто болісних і неприємних для тварин). Крім цього, тварини мають чітко виконувати команди своїх господарів, не зважаючи на обставини навколо. 

Ось і цього разу пухнасті візитери продемонстрували свої можливості та влаштували справжнє шоу, у програмі якого були і танці, і «капризи», і море собачих ніжностей. Всі, хто були присутні на цій виставі, проводили своїх гостей оплесками і, звісно, фотографіями на пам’ять.  

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Публікації, Реабілітація