ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безпілотники ОБСЄ зафіксували розміщення ворожої техніки з порушенням встановлених ліній відведення

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Січня 2021, 13:49 3

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців.  Про це йдеться у щоденних Звітах СММ ОБСЄ з 21 по 23 січня, інформує пресслужба ООС.

Так, БПЛА СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії 19 січня зафіксував 21 одиницю 122-мм реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» поблизу населеного пункту Краснолуцький Луганської області, а 21 січня − 18 одиниць танків на полігоні біля населеного пункту Новоселівка Донецької області. Зазначене озброєння розміщене з порушеннями встановлених ліній відведення.

Варто зазначити, що в Звіті Місії від 22 січня також йдеться про військову присутність та присутність військового типу в зоні безпеки. Так, 20 січня БПЛА СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії зафіксував броньовану розвідувально-дозорну машину БРДМ-2 біля населеного пункту Безіменне Донецької області, а 21 січня патруль СММ ОБСЄ ідентифікував 23-мм ЗУ-23 у житловому районі поблизу населеного пункту Кадіївка Луганської області.

Вищезазначені факти свідчать про те, що представники збройних формувань РФ продовжують демонструвати небажання виконувати раніше досягнуті домовленості.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини